Почетна тагови епрувета

таг: епрувета

Синот на Цеца е дете од епрувета: Ова е докторот кој...

На само 22-годишна возраст, Светлана Ражнатовиќ беше подложена на процес на ин витро оплодување, што го изврши најголемиот експерт во тоа поле, д-р Миленко...
Скопје
clear sky
30.8 ° C
30.8 °
30.8 °
48 %
3.1kmh
0 %
Tue
36 °
Wed
35 °
Thu
32 °
Fri
33 °
Sat
35 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО