Почетна тагови Ентони Јард

таг: Ентони Јард

Бокс корнер-Артур Бетербиев е сеуште незапирлив (ВИДЕО)

Веќе го претставивме Артур Бетербиев и неговиот уникатен пат до височините. https://www.mkvesti.mk/boks-korner-so-dimitar-mladenovski-dzverot-od-dagestan-video/ Синоќа во легендарниот "Медисон Сквер Гарден", ѕверот од Дагестан повторно ја покажа својата моќ....
Скопје
clear sky
39.8 ° C
39.8 °
39.8 °
25 %
2.6kmh
0 %
Mon
40 °
Tue
41 °
Wed
43 °
Thu
42 °
Fri
41 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО