Почетна тагови Енес Кентер

таг: Енес Кентер

NBA колумна на Димитар Младеновски-Интернационални селтикси

Бостон Селтикс претставува еден од најинтересните тимови во лигата. Состав пополнет со квалитетни играчи на секоја позиција и со исклучително светла иднина. Единствено прашање...
Скопје
clear sky
38.8 ° C
38.8 °
38.8 °
24 %
2.1kmh
0 %
Sat
40 °
Sun
41 °
Mon
41 °
Tue
43 °
Wed
43 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО