Почетна тагови Енцо Фернандез

таг: Енцо Фернандез

Аргентинскиот бисер пристигнува на “Сан Сиро” (ВИДЕО)

Милан по освојувањето на титулата интензивно се подготвува за следните предизвици. По објавувањето за трансферот кој е речиси готов и треба да го доведе Дивок...
Скопје
clear sky
39.8 ° C
39.8 °
39.8 °
25 %
2.6kmh
0 %
Mon
40 °
Tue
41 °
Wed
43 °
Thu
42 °
Fri
41 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО