Почетна тагови емина јаховиќ

таг: емина јаховиќ

Фото: „Жешката“ Емина Јаховиќ

Изненадувачко издание на популарната балканска пејачка Емина Јаховиќ. Атрактивната пејачка на социјалните мрежи објави фотка од својот дом во Истанбул на Босфор, која веднаш предизвика...

Погледнете како изгледаше Емина Јаховиќ пред пластичните операции (фото)

За разлика од многу  нејзини колешки кои не сакаат да признаат дека подлегнале под нож и направиле корекции, Емина Јаховиќ нема таков проблем. Емина во...

Емина Јаховиќ има нова љубов: Не е милионер, но не е...

Откако раскина со турскиот милионер Садетин Саран, пејачката Емина Јаховиќ не се огласува во јавноста во врска со нејзиниот љубовен живот. Сепак, има новости на...

ЕМИНА ЈАХОВИЌ СО СОЛЗИ ВО ОЧИТЕ ЗА БРАКОТ СО МУСТАФА: ЗА...

Разводот уште и е болна тема за разговор на познатата пејачка Емина. Српската пејачка Емина Јаховиќ прозборе за моментите како згаснал бракот помеѓу неа и...
Скопје
clear sky
30.8 ° C
30.8 °
30.8 °
45 %
4.6kmh
0 %
Thu
29 °
Fri
38 °
Sat
39 °
Sun
37 °
Mon
33 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО