Почетна тагови елон маск

таг: елон маск

Во моментов е третиот најбогат човек во светот: Колку „тежи“ Елон...

Акциите на неговата компанија Тесла се зголемени за дури 500 проценти оваа година Елон Маск сега е третата најбогата личност во светот, а тоа се...
Скопје
clear sky
39.8 ° C
39.8 °
39.8 °
25 %
2.6kmh
0 %
Mon
40 °
Tue
41 °
Wed
43 °
Thu
42 °
Fri
41 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО