Почетна тагови Елдар Нурковиќ

таг: Елдар Нурковиќ

Само да му кажам на вашиот сопруг дека има уште едно...

Колку вакви приказни има и овде, во Македонија? Оваа е од соседството, ни исто како да се случувала овде бидејќи ваквите животни стории ги има...
Скопје
scattered clouds
24.8 ° C
24.8 °
24.8 °
69 %
2.1kmh
40 %
Fri
40 °
Sat
35 °
Sun
39 °
Mon
36 °
Tue
26 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО