Почетна тагови екологија

таг: екологија

Ова е најеколошката Општина во Македонија

На конкурсот за нај еко општина, кој го организираа Пакомак и Шпаркасе Банка победи Општина Берово. Општина Берово како победничка општина забележала најдобри резултати во...
- Реклама -
- Реклама -
- Реклама -
Скопје
broken clouds
9 ° C
9 °
9 °
87 %
1.8kmh
75 %
Sat
13 °
Sun
14 °
Mon
10 °
Tue
10 °
Wed
13 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО