Почетна тагови Ејми Мајден

таг: Ејми Мајден

ФОТОГРАФИЈАТА КРИЕЛА ТАЈНА: Дури после 20 години, открија нешто кое се...

Во 1994 година, мајката го фотографирала својот син Ник Вилис на плажа во Велика Британија, кој во тоа време имал шест години. Била сосема обична...
Скопје
clear sky
38.8 ° C
38.8 °
38.8 °
24 %
2.1kmh
0 %
Sat
40 °
Sun
41 °
Mon
41 °
Tue
43 °
Wed
43 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО