Почетна тагови еднаквост

таг: еднаквост

Илија Димовски: ВО МАКЕДОНИЈА НЕ ПОСТОИ ЕДНАКВОСТ НА ГРАЃАНИТЕ

Од почеток на оваа здравствена криза се залагам за почитување на правилата и препораките на здравствените власти... Жалам што често препораките на Комисијата за заразни...
Скопје
clear sky
39.8 ° C
39.8 °
39.8 °
25 %
2.6kmh
0 %
Mon
40 °
Tue
41 °
Wed
43 °
Thu
42 °
Fri
41 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО