Почетна тагови ед ширан

таг: ед ширан

Популарниот музичар заминува во пензија: Светот е во шок, а таа...

Популарниот пејач, Ед Ширан (28), одлучил да се повлече во привремена пензија, откако во музичката индустрија заработи вистинско богатство. Ширан оваа година се појави на...
Скопје
clear sky
36.8 ° C
36.8 °
36.8 °
25 %
2.1kmh
0 %
Tue
40 °
Wed
41 °
Thu
41 °
Fri
42 °
Sat
38 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО