Почетна тагови џорџ атанасовски

таг: џорџ атанасовски

Џорџ Атанасовски: Сакам да бидам крал на Македонија

Сопственикот на Телевизија Сонце, Џорџ Атанасоски беше гостин во емисијата “Јади Бурек”, кај водителот Јанко Илковски. Џорџ Атанасоски е успешен бизнисмен во Соединетите Американски држави....
Скопје
clear sky
34.8 ° C
34.8 °
34.8 °
41 %
2.1kmh
0 %
Sat
38 °
Sun
36 °
Mon
34 °
Tue
32 °
Wed
34 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО