Почетна тагови Џонатан Куминга

таг: Џонатан Куминга

NBA-Воините со триумф од +42 (ВИДЕО)

Од синоќешната NBA програма го издвојуваме мечот помеѓу Чикаго Булс и Голден Стејт Вориорс. "Воините" допатуваа во "ветровитиот град" само 24 часа по поразот од...
Скопје
clear sky
34.8 ° C
34.8 °
34.8 °
41 %
2.1kmh
0 %
Sat
38 °
Sun
36 °
Mon
34 °
Tue
32 °
Wed
34 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО