Почетна тагови џон траволта

таг: џон траволта

Холивудската ѕвезда прошла низ неверојатна трансформација поради улога: Буквално никој не...

Холивудскиот актер Џон Траволта потполно се трансформирал за улогата во филмот “Fanatic”. Доколку успеавте на прв поглед да сфатите дека станува збор за него,...
Скопје
clear sky
29.8 ° C
29.8 °
29.8 °
48 %
1kmh
0 %
Thu
33 °
Fri
26 °
Sat
29 °
Sun
32 °
Mon
34 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО