Почетна тагови Џими Доналдсон

таг: Џими Доналдсон

Му понудил 10.000 долари или мистериозен клуч – го избрал клучот

Јутјубер, познат по свите великодушни донации, повторно им делел пари на луѓето, а снимката која ја објавил пред два дена веќе собрала повеќе од...
Скопје
clear sky
34.8 ° C
34.8 °
34.8 °
41 %
2.1kmh
0 %
Sat
38 °
Sun
36 °
Mon
34 °
Tue
32 °
Wed
34 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО