Почетна тагови Џери Слоун

таг: Џери Слоун

NBA колумна на Димитар Младеновски-Најдобриот тим кој никогаш не освои титула...

Кога ќе се погледне низ годините, еден од најдобрите тимови кој се појавиле во најсилната лига на светот е тимот на Јута Џез, од...
Скопје
clear sky
30.8 ° C
30.8 °
30.8 °
45 %
4.6kmh
0 %
Thu
29 °
Fri
38 °
Sat
39 °
Sun
37 °
Mon
33 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО