Почетна тагови Џеј Ар Смит

таг: Џеј Ар Смит

NBA колумна на Димитар Младеновски-Контроверзниот Џеј-Ар Смит

Eрл Џозеф “Џej-Aр” Смит, роден на 9-ти Септември 1985 година во Фрихолд Бороу, Њу Џерси. Израснат е во Кларксбург - Милстоун Тауншип, Њу Џерси...
Скопје
clear sky
29.8 ° C
29.8 °
29.8 °
48 %
1kmh
0 %
Thu
33 °
Fri
26 °
Sat
29 °
Sun
32 °
Mon
34 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО