Почетна тагови Џаварис

таг: Џаварис

Ретро NBA-Гилберт Аренас = Опасен како огнено оружје

Гилберт Џеј Аренас Јуниор, роден на 6-ти Јануари 1982 година во Тампа, Флорида. Израснат е во Калифорнија, на долината Сан Фернандо во Лос Анцелес...
Скопје
clear sky
34.8 ° C
34.8 °
34.8 °
36 %
5.1kmh
0 %
Thu
33 °
Fri
38 °
Sat
39 °
Sun
38 °
Mon
35 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО