Почетна тагови Душан Танаскович

таг: Душан Танаскович

МЗТ Скопје доведе американски бековски тандем (ВИДЕО)

Македонскиот шампион, МЗТ Скопје доведе четири странски кошаркари во рок од 24 часа. По пристигнувањето на српско-хрватскиот центарски тандем, односно Душан Танаскович и Марко Бакович,...
Скопје
clear sky
23.8 ° C
23.8 °
23.8 °
69 %
2.6kmh
0 %
Tue
37 °
Wed
35 °
Thu
31 °
Fri
33 °
Sat
34 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО