Почетна тагови дрво

таг: дрво

Пожарникарите од Скопје направија нешто кое ги стопли срцата на сите...

Екипата на против пожарна Скопје денес направи еден мал гест со кои ги стопли срцата на многу луѓе и покажаа што значи зборот ЧОВЕЧНОСТ. Тие...
Скопје
clear sky
39.8 ° C
39.8 °
39.8 °
25 %
2.6kmh
0 %
Mon
40 °
Tue
41 °
Wed
43 °
Thu
42 °
Fri
41 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО