Почетна тагови Доротеа Харли

таг: Доротеа Харли

Ја сакам секој ден сѐ повеќе: Емотивната приказна на легендарниот рокер...

Денеска неговиот хит „It's my life“ слави 20 години, а Џон Бон Џови неодамна прослави јубилејни 30 години брак. Тој и неговата сопруга Доротеа...
Скопје
scattered clouds
24.8 ° C
24.8 °
24.8 °
69 %
2.1kmh
40 %
Fri
40 °
Sat
35 °
Sun
39 °
Mon
36 °
Tue
26 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО