Почетна тагови донованмичел

таг: донованмичел

NBA со Димитар Младеновски-Јута руши рекорди (ВИДЕО)

Тимот на Јута Џез продолжува да реди победи и да руши рекорди. Синоќешниот триумф над Чикаго (113-106) е рекорден 21 по ред на домашен...

NBA колумна на Димитар Младеновски-“Џезерите” се сеуште на врвот (ВИДЕО)

Кошаркарите на Јута Џез ја одбранија моменталната прва позиција во западната конференција како и во целата NBA лига. Остварувајќи ја 16-та победа во досегашни...
Скопје
clear sky
36.8 ° C
36.8 °
36.8 °
25 %
2.1kmh
0 %
Tue
40 °
Wed
41 °
Thu
41 °
Fri
42 °
Sat
38 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО