Почетна тагови дома

таг: дома

”Најдобро е пратениците да работаат од дома, бидеќи нивното здравје и...

Корона кризата го натера македонскиот парламент да се подготвува и за евентуално работење на пратениците од дома. Имено, во Собранието се подготвува платформа за...
Скопје
clear sky
30.8 ° C
30.8 °
30.8 °
48 %
3.1kmh
0 %
Tue
36 °
Wed
35 °
Thu
32 °
Fri
33 °
Sat
35 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО