Почетна тагови долгови

таг: долгови

Отпишувањето камати за долгови пред пратениците

Во Собранието на РМ денеска ќе заседава Комисијата за финансирање и буџет. Комисијата ќе расправа по Предлог - законот за отпишување камати за наплата на...
Скопје
clear sky
30.8 ° C
30.8 °
30.8 °
48 %
3.1kmh
0 %
Tue
36 °
Wed
35 °
Thu
32 °
Fri
33 °
Sat
35 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО