Почетна тагови дисквалификација

таг: дисквалификација

Ѓоковиќ за дисквалификацијата остана без солидна заработка на УС-опен!

Најдобриот светски рекет Новак Ѓоковиќ предвреме го заврши гренслемот УС-опен после дисквалификацијата синоќа откако со топче несмасно и несакајќи удри линиски судија, па поради...
Скопје
clear sky
39.8 ° C
39.8 °
39.8 °
25 %
2.6kmh
0 %
Mon
40 °
Tue
41 °
Wed
43 °
Thu
42 °
Fri
41 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО