Почетна тагови дипломати

таг: дипломати

Откриена е тајната на мистериозната болест на дипломатите? Употребено било “опасно...

Мистериозното заболување на американските дипломати на Куба предизвика бран на шпекулации и обвинувања дека дипломатите во амбасадата се нападнати со некое ново, сонично оружје. Бројот...
Скопје
scattered clouds
12.8 ° C
12.8 °
12.8 °
76 %
0kmh
40 %
Fri
13 °
Sat
17 °
Sun
12 °
Mon
7 °
Tue
7 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО