Почетна тагови динамо москва

таг: динамо москва

Го славел трансферот, па од радост пуштил снимка во живо од...

Камерунскиот напаѓач Клинтон Н'Џие од неодамна е член на руски Динамо Москва, каде дојде од бившиот европски првак Олимпик Марсеј, но деновиве е вистински...
Скопје
scattered clouds
12.8 ° C
12.8 °
12.8 °
76 %
0kmh
40 %
Fri
13 °
Sat
17 °
Sun
12 °
Mon
7 °
Tue
7 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО