Почетна тагови Димитрис Јанакопулос

таг: Димитрис Јанакопулос

Газдата на Панатинаикос објави видео како 100 хулигани му ја напаѓаат...

Газдата на атински Панатинаикос, Димитрис Јанакопулос пред неколку дена објави дека го продава кошаркарскиот клуб за 25 милиони евра и тоа на хулиганите на...
Скопје
scattered clouds
6.8 ° C
6.8 °
6.8 °
87 %
1kmh
40 %
Fri
15 °
Sat
17 °
Sun
11 °
Mon
8 °
Tue
6 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО