Почетна тагови димитармладеновси

таг: димитармладеновси

Бокс корнер со Димитар Младеновски-Најомразениот боксер на сите времиња (ВИДЕО)

Рикардо Мајорга. Еден од најексцентричните ликови кој се појавиле во боксерскиот ринг. Пред некое време стави крај на својата (најблаго кажано) атипично хаотична кариера....
Скопје
scattered clouds
6.8 ° C
6.8 °
6.8 °
87 %
1kmh
40 %
Fri
15 °
Sat
17 °
Sun
11 °
Mon
8 °
Tue
6 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО