Почетна тагови Димитар Мицковски

таг: Димитар Мицковски

ПРЕД 12 ДЕНА ЗАМИНАЛ ДА СОБИРА ПЕЧУРКИ: Исчезна 25 – годишно...

Исчезна 25-годишно момче, a семејството бара помош за негово пронаоѓање. Станува збор за Димитар Мицковски. Неговото семејство и блиски бараат помош. Велат дека последно го...
Скопје
scattered clouds
12.8 ° C
12.8 °
12.8 °
76 %
0kmh
40 %
Fri
13 °
Sat
17 °
Sun
12 °
Mon
7 °
Tue
7 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО