Почетна тагови димче

таг: димче

Арсовски: РЕК Осломеј се става во погон без филтри и исполнети...

Криминалниот картел на власт кој што го води СДСМ ниту се грижи за здравјето на граѓаните, ниту пак се грижи за Буџетот на нашата...
Скопје
scattered clouds
6.8 ° C
6.8 °
6.8 °
87 %
1kmh
40 %
Fri
15 °
Sat
17 °
Sun
11 °
Mon
8 °
Tue
6 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО