Почетна тагови девојче

таг: девојче

Трагедија ја потресе Македонија: 13-годишно девојче го загуби животот откако врз...

Тринаесетгодишно девојче вчера починало откако врз него паднала статива во  Соколана во Куманово, потврди полицијата. Несреќниот случај се случил попладнето околу 16:00 часот. Девојчето, соопштија...

Потресна снимка кружи низ Неготино, малолетници пипкале 13-годишно девојче и снимале...

Родители на 13-годишно девојче од Неготино пријавиле во СВР Велес дека нивната 13-годишна ќерка била сексуално вознемирувана од малолетници. – На 5 јули 2019 на...

Поради улогата во “Шиндлеровата листа”, девојчето во црвениот капут добило доживотни...

“Шиндлеровата листа” на Стивен Спилберг зборува за едно од најсуровите злосторства во историјата и претставува еден од најпотресните филмови во историјата на кинематографијата. Филмот е...

Рики Мартин и неговиот сопруг станаа родители на девојче

Пејачот Рики Мартин на Инстаграм објави дека го добил неговото трето дете, ќерката Лусија. Тој објави фотографија од раката на бебето и напиша дека...
Скопје
scattered clouds
12.8 ° C
12.8 °
12.8 °
76 %
0kmh
40 %
Fri
13 °
Sat
17 °
Sun
12 °
Mon
7 °
Tue
7 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО