Почетна тагови Дерик Роуз

таг: Дерик Роуз

NBA-Кардиак Кемба (ВИДЕО)

Поради повредите на играчите како и "ковид протоколите", ростерот на "никси" е сериозно истенчен. Дерик Роус ќе отсуствува најмалку осум недели поради операција на...

NBA со Димитар Младеновски-Најинтересно во Њу Јорк (ВИДЕО)

Најнеизвесен натпревар од синоќашната NBA програма се одигра во легендарниот "Медисон Сквер гарден". Њу Јорк Никс го пречека Шарлот Хорнетс во меч на кој...
Скопје
scattered clouds
24.8 ° C
24.8 °
24.8 °
61 %
2.6kmh
40 %
Tue
26 °
Wed
27 °
Thu
24 °
Fri
24 °
Sat
24 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО