Почетна тагови Дерик Џоунс

таг: Дерик Џоунс

NBA колумна на Димитар Младеновски-Летечки крила ја заменија средината

Попладнево, најактуелна е размената помеѓу три тимови. Чикаго, Кливленд и Портланд разменија крилини играчи.Чикаго Булс, конечно, се ослободи од Лори Марканен. Незадоволниот фински репрезентативец,...
Скопје
scattered clouds
12.8 ° C
12.8 °
12.8 °
76 %
0kmh
40 %
Fri
13 °
Sat
17 °
Sun
12 °
Mon
7 °
Tue
7 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО