Почетна тагови деница

таг: деница

Македонката Деница го расплака жирито на шоуто „Малта има талент“ ВИДЕО

Поседувајќи неверојатен музички талент, 32-годишната Деница од Тетово настапуваше на музичкото натпреварување „Малта има талент“ (Malta’s Got Talent), кое е издание на една од...

Прво па машко за Стојанче Стоилов и сопругата Деница (фото)

Наследникот на еден од нашите најдобри ракометари, Стојанче Стоилов и на неговата неодамна венчана сопруга Деница, пристигна. Убавата вест за приновата кај Столов ја сподели...

И Стоилов ја запеа „Доста време ерген одев“ (ФОТО)

Капитенот на Вардар, Столе Стоилов од вчера повеќе не е ерген. Тој стави потпис на најважниот животен договор со Деница Огненоска. За малата забава на...
Скопје
scattered clouds
12.8 ° C
12.8 °
12.8 °
76 %
0kmh
40 %
Fri
13 °
Sat
17 °
Sun
12 °
Mon
7 °
Tue
7 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО