Почетна тагови ден дончев

таг: ден дончев

ЕКСКЛУЗИВНО: Приведен Ден Дончев – на распит во полиција

Екс директорот на Фондот за здравство, Ден Дончев, бил приведен и во моментов е на распит во полициската станица Карпош – дознава Лидер од...

(ВИДЕО) Испукани и четири „бомби“ за Ден Дончев

За видеоснимката на која може да се забележи како Дончев зема пари во готовина и ги става во торба, не може да се утврди...

Ден Дончев си поднесе оставка од директор на Фондот за здравство

Ден Дончев си поднесе оставка од местото директор на Фондот за здравство, дознава „Република“. Тој како причина за оставката наведува здравствени и семејни причини....
Скопје
scattered clouds
12.8 ° C
12.8 °
12.8 °
76 %
0kmh
40 %
Fri
13 °
Sat
17 °
Sun
12 °
Mon
7 °
Tue
7 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО