Почетна тагови демонтранти

таг: демонтранти

(ВИДЕО) САД тоне во сè подлабок хаос: Тинејџер застрела двајца демонстранти

Полицијата на Илиноис уапси малолетник осомничен за убиство на двајца демонстранти синоќа во Кеноша за време на протестите кои избија откако полицајци му пукаа...
Скопје
scattered clouds
24.8 ° C
24.8 °
24.8 °
61 %
2.6kmh
40 %
Tue
26 °
Wed
27 °
Thu
24 °
Fri
24 °
Sat
24 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО