Почетна тагови Демаркус

таг: Демаркус

NBA-Казнс како во најдобрите денови (ВИДЕО)

На синоќешниот натпревар помеѓу Денвер Нагетс и Хјустон Рокетс, Демаркус Казнс потсети на своите најдобри денови. Поранешниот Ол-Стар максимално го искористи отсуството на Никола Јокич....
Скопје
scattered clouds
12.8 ° C
12.8 °
12.8 °
76 %
0kmh
40 %
Fri
13 °
Sat
17 °
Sun
12 °
Mon
7 °
Tue
7 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО