Почетна тагови дејли мејл

таг: дејли мејл

Колумната на Бекер за ситуацијата со Новак – одекна во светот:...

Поранешниот тренер на Новак Ѓоковиќ, Борис Бекер, по повод ситуацијата во тенисот во која што Новак беше дисквалификуван од УС Опен, напиша опширна колумна...
Скопје
scattered clouds
6.8 ° C
6.8 °
6.8 °
87 %
1kmh
40 %
Fri
15 °
Sat
17 °
Sun
11 °
Mon
8 °
Tue
6 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО