Почетна тагови Дејан Савичевиќ

таг: Дејан Савичевиќ

“Црниот пантер” кој стана претседател (ВИДЕО)

Џорџ Мане Опонг Веа. Еден од најомилените играчи кој го носеле црвено-црниот дрес на Милан. Имаше одлична 18 годишна професионална кариера, но се чини најдобро...
Скопје
scattered clouds
12.8 ° C
12.8 °
12.8 °
76 %
0kmh
40 %
Fri
13 °
Sat
17 °
Sun
12 °
Mon
7 °
Tue
7 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО