Почетна тагови Дејан Савичевич

таг: Дејан Савичевич

“Црниот пантер” кој стана претседател (ВИДЕО)

Џорџ Мане Опонг Веа. Еден од најомилените играчи кој го носеле црвено-црниот дрес на Милан. Имаше одлична 18 годишна професионална кариера, но се чини најдобро...
Скопје
clear sky
30.8 ° C
30.8 °
30.8 °
45 %
4.6kmh
0 %
Thu
29 °
Fri
38 °
Sat
39 °
Sun
37 °
Mon
33 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО