Почетна тагови Дејан Митровски

таг: Дејан Митровски

Дејан Митровски- УРКО: Тренираниот ум може да се адаптира на секакви...

Тој е алфа и омега во фитнес спортот, бодибилдингот и боречките вештини кај нас. Со сто процентно извајано тело, доведено до перфекција. Единствен и...
Скопје
scattered clouds
12.8 ° C
12.8 °
12.8 °
76 %
0kmh
40 %
Fri
13 °
Sat
17 °
Sun
12 °
Mon
7 °
Tue
7 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО