Почетна тагови дејан миличевиќ

таг: дејан миличевиќ

Познатиот фотограф со македонско потекло прозборе за пријателството со Цеца: „Не...

Бидејќи ги обединува повеќе од две децении успешна соработка, но и блиски пријателски односи, слободно може да се каже дека малкумина на сцената ја...
Скопје
scattered clouds
12.8 ° C
12.8 °
12.8 °
76 %
0kmh
40 %
Fri
13 °
Sat
17 °
Sun
12 °
Mon
7 °
Tue
7 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО