Почетна тагови дејан манасков

таг: дејан манасков

Дејан Манасков откри: „На Инстаграм си фатив девојка за сериозно!“

Ракометарот Дејан Манасков важи за еден од најпосакуваните момци кај нас. Левото крило на Веспрем иако ретко зборува за својот приватен живот, за „Бекстејџ“...

Манасков: Подготвени сме, ја знаеме Украина до најмалиот детаљ

Ако се навратиме на последните Европски првенства, првите натпревари се секогаш тешки за играње, постои нескриен притисок, па скоро и да нема правило дали...
Скопје
scattered clouds
12.8 ° C
12.8 °
12.8 °
76 %
0kmh
40 %
Fri
13 °
Sat
17 °
Sun
12 °
Mon
7 °
Tue
7 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО