Почетна тагови Дефанзивец на годината

таг: Дефанзивец на годината

NBA-Прв пат по 25 години најдобриот дефанзивец е бек

Бекот на Бостон Селтикс, Маркус Смарт е избран за најдобар дефанзивец во тековното првенство. Смарт доби 257 поени во гласањето на повеќе од 100 новинари...
Скопје
scattered clouds
6.8 ° C
6.8 °
6.8 °
87 %
1kmh
40 %
Fri
15 °
Sat
17 °
Sun
11 °
Mon
8 °
Tue
6 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО