Почетна тагови давење

таг: давење

Видео: 16-годишно момче се удави во Преспанско Езеро, нуркачите повеќе од...

Момче на возраст од 16 години вчера (2-ри август), во попладневните часови се удавило во Преспанското езеро во Претор. Од МВР за „Фокус“ го потврдиле...

ОХРИЃАНЕЦ ВО АЛХОЛИЗИРАНА СОСТОЈБА ВЛЕГОЛ ВО ОХРИДСКОТО ЕЗЕРО И СЕ УДАВИЛ

МВР соопшти детали околку вчерашниот несреќен случај кога 49-годишен маж се удави во водите на Охридското Езеро. Според полицијата, во 14,20 часот во СВР Охрид...

БРАЌАТА ТЕО И ЛЕО СЕ ХЕРОИ ОД ПЛАЖАТА ВО ПЕФКОХОРИ: Двете...

Пресреќниот татко на социјалните мрежи објави и фотографија од двете момчиња, бескрајно заблагодарувајќи им што му го спасиле синот. Тео и Лео се браќата кои...

Трагедија ја потресе Македонија: Се удави15 годишно момче во Пчиња

Петнаесетгодишно дете од кумановското село Љубодраг вчера се удавило во реката Пчиња во селото Шупли Камен. Несреќата, како што објави Куманово њус, се случила околу...

Скандалозно однесување на свештеник: Го давел детето во текот на крштевката,...

Инцидентот се случил во текот на викендот во малата црква во Санкт Петербург. Рускиот православен свештеник предизвикал огорчување на социјалните мрежи откако мајката тврдела дека...
- Реклама -
- Реклама -
- Реклама -
Скопје
moderate rain
17 ° C
17 °
17 °
93 %
2.1kmh
90 %
Wed
22 °
Thu
25 °
Fri
28 °
Sat
27 °
Sun
29 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО