Почетна тагови цветановски

таг: цветановски

СКОПЈЕ Е ,,ЦРВЕНО – ЦРНО”, ВАРДАРЦИ ДО УШТЕ ЕДНА ГОЛЕМА ПОБЕДА!

Фудбалерите на Вардар продолжуваат да ги воодушевуваат своите навивачи. ,,Четата” на Васоски уште еднаш покажа дека може да игра со секој противник оваа сезона,...
Скопје
clear sky
26.8 ° C
26.8 °
26.8 °
54 %
1kmh
0 %
Thu
33 °
Fri
26 °
Sat
29 °
Sun
32 °
Mon
34 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО