Почетна тагови цртеж

таг: цртеж

Новиот фестивалски тренд ѝ стана омилен на машката популација: Девојките ги...

Минатата недела се одржа популарниот фестивал Гластонбери, каде јасно можело да се забележи дека трендот на носење светкави украси на градите не е завршен. Станува...
Скопје
clear sky
38.8 ° C
38.8 °
38.8 °
29 %
2.1kmh
0 %
Sat
39 °
Sun
36 °
Mon
34 °
Tue
34 °
Wed
34 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО