Почетна тагови чуприна

таг: чуприна

Дарко Велковски ќе стане татко: Тамара Чуприна – девојката на македонскиот...

Дарко Велковски, 26 годишниот фудбалски репрезентативец на Македонија кој игра за хрватскиот прволигаш Ријека, ќе стане татко. На неговиот Инстаграм профил можеме да видиме дека...
Скопје
clear sky
29.8 ° C
29.8 °
29.8 °
48 %
1kmh
0 %
Thu
33 °
Fri
26 °
Sat
29 °
Sun
32 °
Mon
34 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО