Почетна тагови чкембари

таг: чкембари

Чкембари ќе навиваат за Еурофарм Пелистер само под еден услов…

На денешната седница на Советот на општина Битола, единствена точка на дневен ред беше „Платформа за ракометна Битола“ поднесена од компанијата Еурофарм, односно од...
Скопје
clear sky
34.8 ° C
34.8 °
34.8 °
36 %
5.1kmh
0 %
Thu
33 °
Fri
38 °
Sat
39 °
Sun
38 °
Mon
35 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО